עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברים
נערת הגורלJust a JoeRoseGeminiIM AL
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
כל  (1)
ארכיון

אהבה

08/01/2018 08:08
סול
כל
זה כל כך קשה האהבה הזאת לאנשים שצריכה להגמר, שהייתה עתידה להגמר מההתחלה, כזו שאתה ידעת מלכתחילה שיהיה לה דד ליין ובסופה כל אחד ימשיך לדרכו ובכל זאת נכנסת אליה, והיא הייתה קסומה ומתוקה כשהיית בה, כאילו היא עולם ומלואו, כאילו חוץ מאותם אנשים לא קיימים אנשים אחרים, אפילו שזה רק לשבוע, ואז השבוע הזה נגמר, והכל מתמוסס לתוך עצמו, ואולי זה בסדר כי האהבה הזאת עדיין הייתה קיימת, היא הייתה קיימת לתקופה מסוימת שהפכה ליפה ואמיתית וקסומה בגללה, אולי זה בסדר, אבל הלב קצת נסחט, כי איך זה הגיוני, איך אפשר פשוט להמשיך. בין כל האנשים היה גבריאל. הכרתי אותו קצת קודם אבל עכשיו הוא פתח לי את הלב בטירוף, לעיניים אכולות האש שלו, לתאוות החיים המוצנעת, לניגודים הכל כך מהפנטים באישיות שלו. לא הייתי מאוהבת בו, פשוט אהבתי אותו מאד, וזה לא היה רק אותו, זה היה את הרוח שהנוכחות שלו השרתה עלי, זה היה את ההוויה שלו בעולם, ההבנה שיש אנשים שהם חיבור ישיר בין השמיים לקרקע, שמשהו בהם הוא מעבר לחול. הלב שלי מוצף והוא רוצה להכיל את זה אבל גם אולי נרתע קצת עמוק בפנים. זה פשוט מטורף שיש אנשים שאתה יכול כל כך לאהוב, ולפעמים תפגוש אותם בבת אחת והלב יצטרך להתרחב כדי להכיל את הכל.
IM ALהדסedya
Gemini
08/01/2018 13:05
לפעמים זה חזק מאיתנו ואנו נכנסים למשהו שיודעים שיכול להכאיב ..
למה נגמר ביניכם? ולמה אי אפשר להמשיך?
סול
08/01/2018 14:44
לא מדובר בקשר רומנטי. הדרכתי קבוצה במשך שבוע של טיול, והתחברתי מאד לקבוצה עצמה ולצוות וכל ההוויה שלי כבר מתאימה את עצמה לאווירה הזאת וטוב לי ןאני אוהבת את זה, ואז זה נגמר. וזה בסדר כי זה הקטע, וכי ידעת שזה יגמר, ובכל זאת הטבעיות שבה אתה נכנס ותולש את עצמך ממקומות קצת קשה.
את אחד מהאנשים בצוות אהבתי במיוחד הוא בן אדם מופלא ולא רגיל, אבל אני יודעת שלא נתראה יותר, העולמות שלנו לא מקבילים. זה עצוב.
IM AL
08/01/2018 23:09
קרה לי שהייתי בקבוצה והייתה מדריכה שנוצר ביננו קשר,
הבנו שאנחנו נמשכים אחד לשני חארי כמה שיחות קטנות תוך כדי,
ולא נוצר קשר של ממש בשל החשש של שנינו ליצור קשר ליד כולם,
בסוף השבוע היא שלחה לי פתק שהיא רוצה להיות איתי בקשר,
בעינים של היום זה הי כל כך רומנטי ויפה,
בגלל שכל אחד היה בעולם שלו לאחר אותו שבוע לא נוצר קשר,
לאחר כמה זמן היינו נפגשים באוניברסיטה במסדרונות,
כל אחד מאיתנו כבר היה עם בן זוג אחר ושנינו נותרנו עם מבט של החמצה.
IM AL
08/01/2018 23:11
תנסי לתת לזה סיכוי, חבל להחמיץ.
סול
09/01/2018 08:10
זה לא בדיוק המצב. לבן אדם שאני נורא אוהבת יש חברה, ואני גם לא אוהבת אותו בצורה רומנטית, רק נורא אוהבת את האישיות שלו. גם באופן כללי, זה פחות האהבה הספציפית הזאת, אלא יותר האהבה לקבוצה הזאת שהייתה שם, לאחדות, לצחוקים, לאווירה שהיא הביאה והעדר ציניות מהסוג העוקצני והמגעיל שלה. זו פשוט הייתה בועה מיוחדת בחיי היומיום.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: